Сейчас нужно спасать архитектурно-историческую СРЕДУ старого города, которая создавалась не одним поколением херсонцев. Над сохранением этой среды, можно сказать, "души города" работали целые институты (как Херсонские так и Киевские). Вначале нужно правильно выполнить АРХИТЕКТУРУ! А в правильной архитектуре газоны обязательно будут! Вспомнилось выражение: Архитектура - застывшая музыка. Так вот, нужно сыграть легкий Херсонский джаз... (М.Вустянский, член диалоговой группы)

середа, 13 червня 2012 р.

Про обличчя міста

Люди старшого покоління, дивлячись на ці лайтбокси, що з"явилися на вулицях міста, пригадають безсмертний напис "По газонах не ходити"

Лайтбокси можна використовувати набагато ефективніше, чи не так?

6 коментарів:

 1. Экономика должна быть экономной

  ВідповістиВидалити
 2. Який орган має контролювати незаконне розповсюдження об"яв? Набридли вже одні й ті самі "рекламодавці", які обклеїли пів міста своїми плакатами. Готовий навіть зробити фотозвіт та викласти у мережі нехай влада побачить якщо так вони непомітні...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На питання незабаром буде вичерпна відповідь, а фотозвіт чекаємо, дамо посилання на нього, тілько робіть доступ для всіх, будь ласка, якщо десь у соц. мережі буде. І дуже бажано місця зйомок вказувати, хоч приблино (вулиця, тощо)

   Видалити
  2. добре. вже помітив одного спамера, який все місто обклеїв, він перший під прицілом

   Видалити
  3. Управління естетики та зовнішньої реклами
   адреса: вул. Кірова, 20,
   тел./факс: - (0552)26-17-70
   Розклад роботи та години прийому:
   з понеділка по четвер, з 8.00- 17.00, в п'ятницю - з 8.00- 15.45, обід з 12.00– 12.45
   Гречишкін Юрій Олександрович
   начальник відділу
   Прийом громадян з особистих питань:
   місце прийому: вул. Кірова, 20
   час прийому: кожного вівторка з 9.00 до 12.00

   Основні функції та напрямки роботи:Регулювання діяльності у галузі розміщення об’єктів зовнішньої реклами по місту Херсону, відповідно до чинного законодавства України про рекламу
   http://www.city.kherson.ua/articles/estetika-ta-zovnishnya-reklama

   але що таке незаконне? і де в місті є стаціонарні місця для безкоштовного розміщення оголошень? чому за некомерційні оголошення розміщувачі мають платити як за рекламу? чи не є це штучним обмеженням права на інформацію?

   Видалити
 3. ще багато інфи тут
  http://www.city.kherson.ua/articles/estetika-ta-zovnishnya-reklama

  ВідповістиВидалити