Сейчас нужно спасать архитектурно-историческую СРЕДУ старого города, которая создавалась не одним поколением херсонцев. Над сохранением этой среды, можно сказать, "души города" работали целые институты (как Херсонские так и Киевские). Вначале нужно правильно выполнить АРХИТЕКТУРУ! А в правильной архитектуре газоны обязательно будут! Вспомнилось выражение: Архитектура - застывшая музыка. Так вот, нужно сыграть легкий Херсонский джаз... (М.Вустянский, член диалоговой группы)

понеділок, 4 квітня 2011 р.

Марш на захист соціального і культурного простору міста - Київ

На Хрещатику біля будівлі Київської міської держадміністрації учасники маршу оприлюднили свої вимоги, серед яких: мораторій на забудову історичної частини міста; відновлення зелених зон у місті, які знищені унаслідок забудови; зміна законодавства з метою посилення санкцій проти замовників незаконних вирубок парків (скверів) у Києві. Також вони вимагають ввести мораторій на виселення або приватизацію музеїв, бібліотек та книгарень, і забезпечити усі громадські місця міста достатньою кількістю сміттєвих урн та баків для роздільного збору сміття.(джерело)
Посилання:
Марш на захист соціального і культурного простору міста

У Києві з ініціативи громадських організацій та пересічних киян сьогодні відбувся марш на захист соціального та культурного простру столиці України. 

Немає коментарів:

Дописати коментар