Сейчас нужно спасать архитектурно-историческую СРЕДУ старого города, которая создавалась не одним поколением херсонцев. Над сохранением этой среды, можно сказать, "души города" работали целые институты (как Херсонские так и Киевские). Вначале нужно правильно выполнить АРХИТЕКТУРУ! А в правильной архитектуре газоны обязательно будут! Вспомнилось выражение: Архитектура - застывшая музыка. Так вот, нужно сыграть легкий Херсонский джаз... (М.Вустянский, член диалоговой группы)

понеділок, 4 жовтня 2010 р.

Хроніки поточного тижня, 4-10 жовтня

4.10
- А.Тютюнник презентує досвід діалогової групи з захисту Дубків на всеукраїнському експертному семінарі «ПЛАНУВАННЯ ТРЕНІНГУ ДЛЯ НАВЧАННЯ АКТИВІСТІВ ПРОВЕДЕННЮ ГРОМАДСЬКИХ КАМПАНІЙ НА ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ ТА СУСПІЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ»


6.10

- з"явилися чутки, що у ДІПРОМІСТІ були погоджені зміни у генплані (який саме зараз "обговорюється з громадськістю"), згідно яких парк "Ювілейний" тепер вже не санітарно-захисна смуга, а безпосередньо "промзона"  (фото  демонструє вигляд промзони). Є припущення, що така зміна цільового призначення ділянки відкриває для "фахівців" можливості дати дозвіл на пиляння дерев...

8.10
- остання сесія міськради поточного скликання

2 коментарі:

  1. Михаил Подгайный6 жовтня 2010 р. о 22:21

    Надо любой ценой войти в состав горсовета нового созыва. Цена вопроса: 6 тыс голосов (3%) и 1-е место в партийном списке. Возможно у меня получится.

    ВідповістиВидалити