Сейчас нужно спасать архитектурно-историческую СРЕДУ старого города, которая создавалась не одним поколением херсонцев. Над сохранением этой среды, можно сказать, "души города" работали целые институты (как Херсонские так и Киевские). Вначале нужно правильно выполнить АРХИТЕКТУРУ! А в правильной архитектуре газоны обязательно будут! Вспомнилось выражение: Архитектура - застывшая музыка. Так вот, нужно сыграть легкий Херсонский джаз... (М.Вустянский, член диалоговой группы)

середа, 18 серпня 2010 р.

літня школа ЮНЕСКО з охорони культурної спадщини (Львів)

Ювілейна Х літня школа ЮНЕСКО охорони культурної спадщини, яка проходить у польському міста Замосць, цього року на 2 дні переїде до Львова.
Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, до Львова, окрім слухачів школи, приїдуть і викладачі, які читають лекції у Замосці. Загалом, очікується 30 осіб.
Було погоджено про те, що літня школа охорони культурної спадщини, яка проходить у Замості під егідою ЮНЕСКО, цього року пройде і у Львові. Власне, школа триває з 7 по 17 вересня. З них два дні, 14 та 15 вересня вона проходитиме у Львові. На цей час заплановано цикл лекцій, які читатимуть львівські фахівці. Також слухачів школи  чекає розповідь про Львів як об’єкт світової спадщини ЮНЕСКО, про ті реставраційні роботи, які ведуться зараз у Львові. Та й зрештою ця школа стане промоційною акцією для Львова.
У Львові лекції для слухачів школи читатимуть Ігор Черняк (НУ «Львівська політехніка»), Роман Мотигич (Інститут «Укрзахідпроектреставрація»), Володимир Слободян (Інститут «Укрзахідпроектреставрація»), Лілія Онищенко (ЛМР), Іріс Гляйхман(Німецьке товариство технічної співпраці, GTZ) та ін.

Немає коментарів:

Дописати коментар