Сейчас нужно спасать архитектурно-историческую СРЕДУ старого города, которая создавалась не одним поколением херсонцев. Над сохранением этой среды, можно сказать, "души города" работали целые институты (как Херсонские так и Киевские). Вначале нужно правильно выполнить АРХИТЕКТУРУ! А в правильной архитектуре газоны обязательно будут! Вспомнилось выражение: Архитектура - застывшая музыка. Так вот, нужно сыграть легкий Херсонский джаз... (М.Вустянский, член диалоговой группы)

четвер, 3 червня 2010 р.

Всеукраїнський конкурс “Зніми свій фільм про проблему, що тебе хвилює!”

Станьте учасником Всеукраїнського конкурсу “Зніми свій фільм про проблему, що тебе хвилює!”
Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету та надіслати короткометражний відеоролик (тривалість – від 20 до 120 секунд) на одну із запропонованих тем: захист навколишнього середовища, екологія, права людини, проблема зміни клімату, гендерна політика, здоров’я, корупція, соціальні проблеми, інші актуальні проблеми. Кінцевий термін подачі конкурсних робіт – до 25 серпня 2010 року.
Участь у Конкурсі можуть брати як особи віком від 14 до 35 років. Учасниками конкурсу можуть бути як окремі особи, так і групи осіб, представники молодіжних та дитячих громадських організацій.
докладніше

Немає коментарів:

Дописати коментар