Сейчас нужно спасать архитектурно-историческую СРЕДУ старого города, которая создавалась не одним поколением херсонцев. Над сохранением этой среды, можно сказать, "души города" работали целые институты (как Херсонские так и Киевские). Вначале нужно правильно выполнить АРХИТЕКТУРУ! А в правильной архитектуре газоны обязательно будут! Вспомнилось выражение: Архитектура - застывшая музыка. Так вот, нужно сыграть легкий Херсонский джаз... (М.Вустянский, член диалоговой группы)

четвер, 7 серпня 2014 р.

Будинок Лівшица віддадуть під "елітні" квартири?

Архітектурно-історичну пам'ятку, яка згоріла восени 2013 року, віддадуть для будівництва "елітного" житла та спорткомплексу. Як повідомляють, руїнами за зниженою ціною зацікавилось ТОВ "Саксонія" (прим. - інформацію про засновників поки що не знайдено, з такою назвою є лише фірма з Харкова, що займається торгівельно-виставковою діяльністю, а не будівництвом).
На місці руїн планується поставити будинок з "елітними" двоповерховими квартирами. Чи буде враховано при будівництві в старому центрі Херсона сусідство з магістральними тонелями херсонських катакомб, та чи не перетвориться це на ще одно одоробло на кшалт ТРЦ "Суворовський" - дізнаємось вже незабаром.

Немає коментарів:

Дописати коментар