Сейчас нужно спасать архитектурно-историческую СРЕДУ старого города, которая создавалась не одним поколением херсонцев. Над сохранением этой среды, можно сказать, "души города" работали целые институты (как Херсонские так и Киевские). Вначале нужно правильно выполнить АРХИТЕКТУРУ! А в правильной архитектуре газоны обязательно будут! Вспомнилось выражение: Архитектура - застывшая музыка. Так вот, нужно сыграть легкий Херсонский джаз... (М.Вустянский, член диалоговой группы)

середа, 22 червня 2011 р.

Акція протесту проти дезінформації українськими чиновниками керівництва ЮНЕСКО

Завтра, в четвер 23 червня, о 10-00 відбудеться термінова акція
протесту проти дезінформації українськими чиновниками керівництва ЮНЕСКО щодо реального стану збереження історичних пам'яток у Києві.

За інформацією громадянської ініціативи <<Збережи Старий Київ>>, за сприяння української сторони та ряду будівельних компаній у Парижі вже готують проект рішення ЮНЕСКО щодо України, який базується на відвертій брехні, авторами котрої є цілком конкретні особи в Україні.

Сумнівні або відверто брехливі тези, що їх повідомила ЮНЕСКО українська сторона:
- В Києві ніби-то діє мораторій на будівництво (?!) в центральних частинах;
- Щодо будівлі на Кловському спуску 7 (котрий <<затіняє>> лаврську
дзвіницю), винесено резолюцію Держкультспадщини;
- Будівництво в історичній частині Києва під контролем прем'єра та міськдержадміністрації (тоді виходить, що знесення садиби Казанського, зведення будинку на Театральній та вертолітний майданчик - це їх  проекти?).

Щоб спростувати цю дезінформацію, акція пройде у формі фотовиставки просто неба біля представництва ООН в Україні (адреса - Кловський спуск, 1), де буде продемонстровано найбільш кричущі факти нищення об'єктів культурної спадщини столиці, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО.

Мета фотовиставки - продемонструвати ЮНЕСКО (яке є структурним підрозділом ООН), що реальний стан справ не відповідає тій інформації від українських чиновників, котрі вони надають в центральний офіс
ЮНЕСКО.

Час - Четвер, 23 червня 10-00
Місце - Кловський спуск 1, представництво ООН

Контактна особа - Анна Нароніна 067-320-13-90


Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар