Сейчас нужно спасать архитектурно-историческую СРЕДУ старого города, которая создавалась не одним поколением херсонцев. Над сохранением этой среды, можно сказать, "души города" работали целые институты (как Херсонские так и Киевские). Вначале нужно правильно выполнить АРХИТЕКТУРУ! А в правильной архитектуре газоны обязательно будут! Вспомнилось выражение: Архитектура - застывшая музыка. Так вот, нужно сыграть легкий Херсонский джаз... (М.Вустянский, член диалоговой группы)

четвер, 13 січня 2011 р.

В обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань розгляду генерального плану міста Херсона

13.01.2011
Сьогодні, 12 січня 2011 року, в обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань розгляду генерального плану міста Херсона та створення сприятливих умов для залучення інвестиції у розвиток міста Херсона. Провів нараду голова обласної державної адміністрації Микола Костяк. На нараді також були присутні його заступники Вячеслав Білий, Анатолій Хоменко, Василь Котенков, Андрій Яценко, Олександр Гонтар, керівництво Білозерської районної державної адміністрації, начальники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, голови районних у м.Херсоні рад, представники Херсонського міськвиконкому, Степанівський, Комишанський, Наддніпрянський та Антонівський селищні голови, представники ГУ Держкомзему у Херсонській області.
На нараді були розглянуті матеріали коригування Генерального плану міста Херсона, розроблені Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст "Діпромісто" на замовлення Херсонського міськвиконкому. Також були розглянуті питання щодо створення сприятливих умов для залучення інвестицій у розвиток територій Херсонської міської ради в два етапи – розгляд пропозицій перспективного розвитку, розбудови територій у районі Бериславського, Миколаївського шосе та розбудови об’їзної траси.
Генеральний план міста Херсона визначає стратегічну перспективу його розвитку. Він оновлюється і коригується. У відкоригованому генеральному плані заплановане нове функціональне призначення деяких територій – розвиток міста у напрямку створення нових центрів – туристичного, спортивного, логістичного, промислового. Коригування діючого генерального плану обумовлено необхідністю своєчасного прогнозування та оновлення соціальної, інженерно-транспортної інфраструктури та інших галузей господарського комплексу міста в умовах зміни пріоритетів та параметрів міста для здійснення містобудівної політики. Як зазначив голова обласної державної адміністрації Микола Костяк, сьогодні в обласній державній адміністрації відбувся перший етап розв’язання питання перспективного розвитку міста Херсона як обласного центру. "В подальшому будемо розглядати інші міста, а потім районні центри. Ми повинні бачити чітке уявлення міста Херсона як обласного центру. Сьогодні необхідно чітко визначитися, що ми будемо будувати. Необхідно враховувати повністю весь потенціал, створювати робочі групи. Існує один пріоритет роботи – подальший розвиток Херсонщини", - зазначив він.
Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, 12.01.2011

джерело 

Немає коментарів:

Дописати коментар