Сейчас нужно спасать архитектурно-историческую СРЕДУ старого города, которая создавалась не одним поколением херсонцев. Над сохранением этой среды, можно сказать, "души города" работали целые институты (как Херсонские так и Киевские). Вначале нужно правильно выполнить АРХИТЕКТУРУ! А в правильной архитектуре газоны обязательно будут! Вспомнилось выражение: Архитектура - застывшая музыка. Так вот, нужно сыграть легкий Херсонский джаз... (М.Вустянский, член диалоговой группы)

вівторок, 30 листопада 2010 р.

Закони та маловідомі підзаконні акти, що регулюють доступ до генпланів

На сайті Східноукраїнського центру громадських ініціатив у розділі «Доступ до генеральних планів» створено новий тематичний підрозділ «Законодавство» (http://totalaction.org.ua/law_doc ).
У тематичному підрозділі розміщено національні та міжнародні нормативно-правові акти, що регламентують порядок доступу громадян до інформації, зокрема до генеральних планів населених пунктів.
Серед доступної на сайті СЦГІ інформації – малодоступні для пересічного українця підзаконні акти, що регулюють застосування грифів «Для службового користування» на генеральних планах міст:
читати далі 

1 коментар:

  1. щось мені не вдалося знайти там маловідомі підзаконні акти.
    може, у навігації не розібралася?

    ВідповістиВидалити