Сейчас нужно спасать архитектурно-историческую СРЕДУ старого города, которая создавалась не одним поколением херсонцев. Над сохранением этой среды, можно сказать, "души города" работали целые институты (как Херсонские так и Киевские). Вначале нужно правильно выполнить АРХИТЕКТУРУ! А в правильной архитектуре газоны обязательно будут! Вспомнилось выражение: Архитектура - застывшая музыка. Так вот, нужно сыграть легкий Херсонский джаз... (М.Вустянский, член диалоговой группы)

субота, 18 вересня 2010 р.

Дві новини з обласної прокуратури. Як водиться - одна добра, одна - погана

Отримано відповідь з обласної прокуратури на депутатський запит стосовно прокурорського реагування на  Рішення міськради № 310 "Про затвердження Порядку отримання в оренду земельних ділянок у м.Херсоні на конкурсних засадах" (текст запиту - згодом).


Добра новина в тому, що на поточний момент наявне оскарження прокуратурою м.Херсон висновка управління містобудування від 25.01.2008 та рішення міськради № 1305 від 13.10.09.


Погана новина в тому, що обласна прокуратура, подібно до інших владних установ, відповіді на задані у запиті питання традиційно не надає. Відтак, причина оскарження прокурором Порядку надання земельних ділянок на конкурсних засадах досі залишається невідомою.

Немає коментарів:

Дописати коментар