Сейчас нужно спасать архитектурно-историческую СРЕДУ старого города, которая создавалась не одним поколением херсонцев. Над сохранением этой среды, можно сказать, "души города" работали целые институты (как Херсонские так и Киевские). Вначале нужно правильно выполнить АРХИТЕКТУРУ! А в правильной архитектуре газоны обязательно будут! Вспомнилось выражение: Архитектура - застывшая музыка. Так вот, нужно сыграть легкий Херсонский джаз... (М.Вустянский, член диалоговой группы)

субота, 28 листопада 2009 р.

27.11 - друга зустріч діалогової групи

Фото зустрічі.

Результати зустрічі:

Вирішили:

- Визначити три об’єкти архітектурної та природної спадщини, на яких надалі сфокусувати роботу (для початку запропоновано більший перелік):

1. Будинок Фалєєва (адреса: вул.Краснофлотська). Об’єкт не є пам’яткою архітектури (хоча має бути віднесений до таких), але є історичною пам’яткою.

2. Будинок Сенявіна (вул.Комсомольська, 36)

3. Будинок начальника порту (вул.Червоностудентська, 8)

4. Будинок начальника порту (пров.Санаторний, 9)

5. Дубовий гай (р-н Автовокзалу)

- Доручити члену діалогової групи М.Вустянському з’ясувати, хто є наразі власником будинку Фалєєва.

- Записати в студії обласного радіо передачу про будинок Фалєєва, запросивши на запис членів діалогової групи та власника

- Дізнатися встановлені терміни проведення інвентаризації зелених зон міста, яка щойно розпочалася.

- Активізувати просвітницьку роботу з молодіжною аудиторією (студентство, неформали, тощо)

- Провести наступну зустріч 11 грудня, запросити на неї депутата облради А.Кияновського, який опікується історією міста, та власників тих об’єктів, що були визначені як першочергові для захисту.

1 коментар: