Сейчас нужно спасать архитектурно-историческую СРЕДУ старого города, которая создавалась не одним поколением херсонцев. Над сохранением этой среды, можно сказать, "души города" работали целые институты (как Херсонские так и Киевские). Вначале нужно правильно выполнить АРХИТЕКТУРУ! А в правильной архитектуре газоны обязательно будут! Вспомнилось выражение: Архитектура - застывшая музыка. Так вот, нужно сыграть легкий Херсонский джаз... (М.Вустянский, член диалоговой группы)

середу, 26 серпня 2009 р.

Нишпорячі в інеті

Нормативних документів, що допомагають зберігати обличчя Кам"янця-Подільского, не знайшла. Залишила запит на форумі, про результати повідомлю. Вражена активністю мешканців цього міста в обговоренні питань історії і сьогодення К.- П. Також сподобалось, як ця тема висвітлена в місцевих ресурсах в мережі.



Досвід киян : вони враховують також навантаження на землю навколо історичних будівель (1-3 м) у випадку масштабного будівництва поряд зі старовинною спорудою, зростання транспортних потоків, тощо:
«Любое значительное строительство в центре не просто ускорит разрушение старых домов, не просто изменит исторический облик Киева, но и усилит центростремительные транспортные потоки, что приведет к полному коллапсу центральной части города».

а також мають ось таке джерело інформації :
" Об этом сообщили в пресс-службе главы постоянной комиссии Киевсовета по вопросам культуры и туризма Александра Бригинца" (с)
Мабуть, нам треба теж пошукати підтримку в обл. (міськ) управлінні з питань культури та туризму? це їх рідна справа...

Новина про перемогу територіальної громади Святошинського району м. Київа

Ще один місцевий ресурс досить добре інформує громадян про рішення, прийняті владою, але поки що громадяни ніяк не коментують ці рішення (може, грають у складання слів десь на "Одноклассниках"...).




Немає коментарів:

Дописати коментар